Kurumsal

Hakkımızda

RAYKAR olarak uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve kalite anlayışımız ile güvenli depolama sistemleri ve entegre çözümlerin global üreticisiyiz.

Raykar

1989 Yılında ‘’Kar Kayak Evi’’ ismi ile Bursa-Uludağ Kar Otel’de yolculuğuna başlayan firmamız, zaman içerisinde kayak kira ve depolama hizmetlerinde gördüğü sektörel ihtiyaçları temel almış ve 2000 yılından itibaren de ÜÇGE firması ile birlikte, Türkiye’deki ilk profesyonel Kayak Odası tasarımı hizmetine başlamıştır.

2014 yılından itibaren RAYKAR markası olarak üretimlerini sürdüren firmamız, yurt içi ve dışında farklı ölçeklerde birçok projeyi başarı ile sonuçlandırmıştır.

RAYKAR bugün Kar Kayak Sistemleri, Depolama Sistemleri ve Endüstriyel Çalışma Masaları alanında Türkiye Standartlar Enstitüsü tarafından da onaylanmış çeşitli patent ve endüstriyel tasarım belgelerine sahip onlarca farklı ürünü ve gerektiğinde ihtiyaca yönelik olarak geliştirebildiği yenilikçi çözümleriyle sektördeki öncü firmalardan biri olmaya devam etmektedir.

Sertifikalarımız

Yıllara dayanan deneyimimizi, Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından aldığımız sertifikalarımızla pekiştiriyoruz. Sizlere kaliteli ve sürdürülebilir ürünler sunabilmek için kendimizi sürekli geliştirmeye devam ediyoruz.

Faydalı Model Belgesi
TSE Belgesi
Türk Patent Enstitüsü Belgesi
Marka Tescil Belgesi
IDDMIB
Faydalı Model Belgesi

Satış Sonrası

RAYKAR olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli. Bu yüzden hizmet sonrası süreçte de uzman ekiplerimiz ve teknik desteğimizle sizlerin yanındayız.

Detaylı Bakım

Detaylı Bakım

Tüm ürünlerimize ilişkin bakım ve kullanım detaylarıyla ilgili olarak her türlü sorunuz ve kullanım kılavuzlarımız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

2 Yıl Garanti

2 Yıl Garanti

Ürünlerimiz kullanma kılavuzunda gösterildiği şekilde kullanılması ve yetkili kıldığımız teknik servis elemanları dışındaki şahıslar tarafından bakım ve onarım veya başka bir nedenle müdahale edilmemiş olması şartıyla bütün parçaları dahil olmak üzere tamamen işçilik ve üretim hatalarından kaynaklanan sebeplere karşı 2 (İKİ) YIL süre ile garanti kapsamındadır.


Garanti Kapsam & Şartları (PDF)
Uzman Servis Ekibi

Uzman Servis Ekibi

Ürünler yetkili RAYKAR Teknik Servislerinin dışındaki kişiler tarafından müdahale edilmesi ve orijinal RAYKAR parçalarının haricindeki parçaların kullanılması durumunda garanti geçersizdir. Bu yüzden servis taleplerinizi firmamıza 0224 443 43 17 numaralı RAYKAR çözüm merkezi aracılığıyla iletmeniz kritik önem taşımaktadır.